| Miranda27 a întrebat:

Ce cadou as putea sa le ofer parintilor mei (aniversarea casatoriei), ceva facut de mine?

Răspuns Câştigător
| daniela8491 a răspuns:

O felicitare, o petrecere, sa le gatesti ceva doar pentru ei, ca o cina romantica... sper sa iti vina idei de aici:-)

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un tort, o felicitare cu poza lor

| Fatamuntilor a răspuns:

Depinde cati ani au de casatorie.
poate iti vin niste idei
http://www.desprecopii.com/info-id-1246.htm

| Miranda27 explică (pentru Fatamuntilor):

Multumesc, m-am folosit mult de acest site.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O felicitare, nu. Felicitari, sigur i-ai mai oferit mamei, poate chiar si tatei, deci nu.
Fa un tablou cu ei doi, sau daca nu cu tine si cu sora, fratele sau ce mai ai tu sau tabloul ala sa contina un colaj ''de ''cu momente din viata voastra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O petrecere mare.
Te pup!

| anainna a răspuns:

Eu zic ca ar fi frumos un tablou cu voi toti si cu un textulet dragut...parintii nu au mari preferinte dar o mica atentie conteaza.pana si un simplu te iubesc are un mare efect!