| suntanonim123 a întrebat:

Aniversarea parintilor mei e in cateva zile.Ce cadou as putea sa le fac?
Dau fundita! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Poţi înrăma o poză cu ei doi, de la nuntă, sau obişnuită.
Poţi face o cană, calendar sau tricou cu poze cu ei şi un mesaj drăguţ.
Poţi cumpăra un tort într-o anumită formă ( ceva ce le place lor ) sau cu o poză semnificativă pe el şi o sticlă de şampanie, asta dacă vrei să-şi petreacă aniversarea acasă.
Însă pe lângă cadou, încearcă să le faci ziua mai bună prin mici gesturi şi complimente.
Baftă!

| suntanonim123 explică (pentru Sadop):

Multumesc pentru sugestie!

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un tort si o sampanie

| OoBunnyoO a răspuns:

Ai putea sa le iei o rama cu o fotografie cu ei doi sau cu o fotografie cu toata familia.

| Enki a răspuns:

Flori,o felicitare cu la multi ani, un dvd, o ciocolata, etc.

| Cudeea a răspuns:

Eu as alege un DVD cu un film mai romantic, de comedie (sa se simta bine) + floricele, daca vrei sa le dai separat mamei tale i-ai putea lua o esarfa, un parfum iar tatalui tau un ceas sau un portofel. Sper ca te-am ajutat! happy

| suntanonim123 explică (pentru Cudeea):

Multumesc pentru ajutor! Voi lua in considerare raspunsul tau! happy

| Cudeea a răspuns (pentru suntanonim123):

Ma bucur ca am putut ajuta! Si aniversare frumoasa parintilor tai! happy

| suntanonim123 explică (pentru Cudeea):

Multumesc din nou! happy

| justroro a răspuns:

Rezerva-le o masa la un restaurant.