| SOLDADO a întrebat:

Ce cadou de nunta sa ii fac iubitei mele? Cel mai frumos raspuns funda

Răspuns Câştigător
| CarlyZ a răspuns:

Probabil cel mai frumos cadou poate fii doar simplul fapt ca tu îi declari iubire eternă;], Ca, cadou material fii creativ, doar iți cunoști partenera, și se presupune ca îi cunoști si gusturile deci te poți orienta
Ca fata, ce cadou mi-ar place mie sa primesc (de nunta) :
- o fântâna de cicocolată
-un inel pe care scrie ceva "siropos"
-o poza sau o poezie imensa compusa de viitorul soț despre prima noastra întâlnire.
Sper că nu ți se par penibile, astea mi se par mie draguțe, acum nu stiu depinde doar de tine, eu sper ca vei gasi cel mai potrivi cadou pentru iubita ta, Casa de piatra!love struck
Bisous!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O lună de miere de neuitat!
Casă de piatră!
Pa, pa.

| oldschoolrom a răspuns:

Pai vezi si tu ce ii place mult in general, si-ar dori insa nu are si ii poti cumpara tu acel obiect.

Răspuns utilizator avertizat