| iormi a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i cumpar iubitei mele care este in clasa a 7-a?
Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Ghitulescu007 a răspuns:

Fara ursuleti din plus...laughing.mai bine o pereche de cercei din argint(simbolici) si o declaratielove struck.ar fi perfect! Succes!

10 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Discută bărbătește cu ea și intreab-o ce are nevoie la modul real, în limita acelei sume de bani. Sau mai pune și ea niște bani și își cumpără ceva mai scump, de care are nevoie, la modul real. Nu are rost să îi cumperi o prostie, de care ea să nu aibă nevoie, dacă tot dai niște bani.

| Азбука a răspuns:

Acadele roz.

Răspuns utilizator avertizat
| BRG a răspuns:

Un set de cercei placați din aur de la avon.

| oricare a răspuns:

Pai un lantuc sai inel ceva genu dar mai probabil scoateo in oras {sa fiti singuri}dar fara parcuri nu cred ca mai este varsta aia de topogane sau leaganeFII ROMANTIC dar daca tu nu te superi cati ani ai? lasa rasp pe privat

| Invisible11 a răspuns:

Vezi ce ii lipseste. de ex un ceashappy

| Ralukutza_5288 a răspuns:

Aaaa,ce zici de o bratara.o bratara merge purtata oricand,oriunde,dar acum conteaza si felul, depinde ce ii place si ei(cu sclipici sau colorata sau una de la biserica, etc.)

| Guster a răspuns:

Http://www.breslo.ro/Shop/guster
bijuteria e intotdeauna potrivita pentru o fata.

| criysty a răspuns:

Dai o p.u.la i va place sigur

| Moasea a răspuns:

Uite citeva variante de rs:
1. o bratara la mina
2. un colier
3. multi trandafiri rosii si un ursulet de plus
Insa deja depinde de persoana si la ce suma te limitezi. Daca e o fata mai alintata, cadourile scumpe, impreuna cu un buchet de drandafiri, ar fi potrivit. Daca iubeste machiajul, da-i o revista de firma ca de exemplu Avon sau Oriflame, si isi va alege ea dupa preferinte. Daca este o fata simpla, un buchet de trandafiri cun un ursulet al fi cel mai potrivit. Dar daca este modesta si tine mai mult la tine decit la niste lucruri, un buchet de trandafiri ar fi potrivit, si un sarut, si tu esti cadoul ei cel mai bun. :*
Bafta!
fundita?