| Lovetolove a întrebat:

Ce cadou ii poate lua un prieten iubitei lui? Tipa are 16 ani si m-a rugat sa-l ajut, dar ideile mele sunt prea marete si nu-si permite... thanks for help. Funditaaaaaaaaa

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Un tricou frumos sau ceva de imbracat lejer.

| georgeta27 a răspuns:

O geanta,o bluza, un tricou, bijuterii, parfum, un ceas si bineanteles flori

| MariusGomoi a răspuns:

O inimioara cu poza lui

| andreea9701 a răspuns:

Un ceas, o bratara sau chiar un tricou si o floare

| lizemm a răspuns:

Pai sa vedem. ceva dragut de imbracat, un aparat foto, ceva personalizat, un inel, ceva amuzant, orice, un parfum, un ceas, un lantior, o bratara, icoana
i don't know o poseta sau geanta, depinde si de gusturile fetei sau un plic cu bani sa isi ea ce ii doreste inimioara.bafta

| lizemm a răspuns (pentru lizemm):

Sau un buchet de trandafiri sau orice alte flori. o sa ii placa

| AlinaTha112 a răspuns:

Pai... :-?
ca totusi e vara, cred ca nu ar' da gres cu un parfum ceva, eu ii recomand : http://www.avon-shop.ro/......2_083.jpg, il am si eu si miroase super;) ( funda? ) :>