| MariaMaia879 a întrebat:

Ce cadou ii pot face tatalui meu? Va face 43 de ani si chiar nu stiu ce sa ii mai cumparam. Vom participa la cadou eu, mama si fratele meu, asa ca vreau cat mai multe idei. Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Un portofel, o geaca, un costum, un aparat de ras, un telefon, un smartwatch, un hard disk extern.
Dar doar cine il cunoaste stie ce i-ar place si ce are nevoie.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ia-i un ceas. E cel mai bun cadou cand nu stii exact ce sa cumperi.