| mimi2000mimi a întrebat:

VREAU CAT MAI MULTE IDEI! luni ii ziua tatalui meu(face 53 de ani) si nu stiu ce cadou sa-i iau. dati-mi idei! funda!

Răspuns Câştigător
| valeria4u a răspuns:

Cred ca tatal tau nu-si doreste mare lucru de la tine, doar sa-l iubestiwinking
Dar uite cateva idei:

-poti cumpara un ceas de mana elegant
-un costum cu camasa si cravata
-un parfum barbatesc de calitatewinking
Sau poti sa cumperi ceva personalizat (cum ar fi o cana pe care sa scrie "Cel mai bun tata din lume", sau asa ceva)
Nu conteaza ce este, important este sa fie de la tine si sa il daruiesti DIN SUFLET... happy
O zi placuta si la multi ani tatalui tau! happy

3 răspunsuri:
| Eckho a răspuns:

Un ceas de birou din asta https://www.facebook.com/GeekART.Romania

| Laryssa23 a răspuns:

Buna, fa-i o felicitare quilling, unde lucreaza tatal tau la ce domeniu? poate poti sa-i oferi altceva decat la ce lucreaza.

| NicoletaNico a răspuns:

Îi poți cumpăra ceva ce el își dorea, sau poți să faci pe calculator/laptop o prezentare in Power Point, în care să pui poze cu voi din etape diferite ale vieții voastre și poți adapta o melodie care lui îi place, a fi emoționant. sau poți face acest lucru într-un album. Poți să îi spui că pentru tine va rămâne veșnic tânăr și îi urezi,, La Mulți Ani,, la împlinirea celor 35 de ani ( nu 53 de ani ). Nu sunt niște idei extravagante! Oricum LA MULȚI ANI! Cel mai important este să fie sănătos până la urmă!