| Andreea_Andreea_1985_sJOm a întrebat:

Ce cadou sa-i fac mamei de ziua ei?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe un roman de dragoste, o floare și un pupic pe obraz.
La mulți ani și din partea mea, să fie sănătoasă ca să te crească și să te educe.
Pa, pa.

| mihaelaa18 a răspuns:

Sa ii cumperi o rama in care sa pui o poza cu tine, s-au cu familia voastra.Ii poti cumpara ceva simbolic pe care sa il pastreze toata viata, si sa isi aminteasca cu drag de tine.II poti scrie o scrisoare, s-au o felicitare in care sa ii scrii tot ce simti tu, despre mama ta.Sunt sigura ca ii va placea.
Bafta si la multi ani mamei talekiss

| mona a răspuns:

Un tort si flori

| SabinaRsT a răspuns:

Un buchet mare de flori si un tort cu un mesaj emotionant, pe mama am emotionat-o pana la lacrimi.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! I-ai putea cumpara un tort cu mesajul:te iubesc, ii faci o felicitare, ii cumperi lalele si ii faci cateva flori din hartie colorata.O zi frumoasas sa ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O floare, o cutie cu bomboane ciocolata, o felicitare, sau un parfum ce stii ca-i place ei.
Te pup!

| Mikhtarian a răspuns:

Cel mai frumos cadou este respectul si iubirea, atat vrea ea, crede-ma.
Mai bine ii spui ce simti, cel mai frumos cadou.

| 48KRazvan a răspuns:

Ti-as sugera sa ii faci tu o felicitare manual cu un mesaj scris de tine sau sa ii iei niste flori.Bafta!

| aalexa23 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un buchet de flori, o vaza, o ciocolata, a daca esti talentata poti sa ii faci o felicitare sau o pozezie, poti sa ii cumperi o bluza, un ursulet de plus, iar dimineata cand se trezeste sa-i duci micul dejun (facut de tine) pentru a-i arata cat de mult ti la ea si nu uita sa ii spui "Te iubesc".