| SabiSabinaSabiSabina a întrebat:

Ce cadou pot sa ii i-au mamei de ziua ei?

Răspuns Câştigător
| Olivia28 a răspuns:

Ai putea sa ii faci chiar tu unul. Cred ca ar aprecia mult big grin

5 răspunsuri:
| JustRoxanne a răspuns:

Flori, o bluza dragta, o cutie de bomboane de ciocolata.

| DeliaDelii a răspuns:

Ceva care sa aiba mult timp, nu orie fel de prostie, ceva care sa aiba tot timpul la ea si sa stie ca e de la tine. Si ca acel lucru conteaza foarte mult. Eu i-as lua o bratara din argint si daca se poate sa fie si ceva semnificativ scris pe ea. Nu-s asa scumpe vreo 100 de lei maxim happy.

| cristinutzaa9927 a răspuns:

Un buchet de flori, poate un parfum...lucruri simple!

| MariaRawrr a răspuns:

Poti sa inviti mai multi membrii ai familiei si sa ii faci o surpriza, sau sa ii iei o bluza, o rochie, pantofi, sa ii faci cadou o zi spa mama-fiica etc. Sper ca te-am ajutat!

| Tosmile a răspuns:

Un buchet cu florile ei preferate