| Sunshine31 a întrebat:

Ce cadou sa ii dau unui prieten, baiat, care mi-e doar amic, ceva simbolic doar? sa fie si ceva funny dar si ceva folositor. sau ori orihappy dau funda!

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Poti sa-i oferi o colectie de Cduri cu muzica lui preferata, un fular dragut, un pulover mai deosebit, un ceas de mana, un parfum, un obiect carec sa aiba legatura cu un hobby mai special al lui etc

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca vrei sa fi ceva funny dar si simbolic comandai un tricou care sa aiba pe el o poza amuzanta cu el

| vampir004 a răspuns:

Pai,cred ca un ceas de mana

| Sunshine31 explică:

Va multumesc de idei happy

| ALEXE112 a răspuns:

Hmmm un TRICOU

| larylarisanadrea a răspuns:

O bluza care pe care sa scrie ceva amuzant

| Fotbalista07 a răspuns:

Pai ai putea sa ii oferi ceva simplu ca de exemplu : un tricou,o minge de fotbal sau ce sport practica. daca face vreun sport, o carte, o bratara. si ceva funnythinking pai ai putea sa dai comanda unui tricou cu : like a boss, epic fail, genius. sper ca te am ajutat happy

| Andreea_Alexandra_Balog_1984 a răspuns:

Greu...si eu sunt intr-o situatie asemanatoare.Cred ca un tricou cu mesaj funny ar fi cel mai potrivit, un rucsac inscriptionat cu adidas, nike puma ar merge de asemenea...Sincer chiar si o minge ar fi ok pe langa o felicitare cu mesaj amuzant.Pentru si mai mult amuzament daca este un tip care isi uita telefonul sa ii cumperi o husa de tel in forma de elefantel.Sau,daca se pateaza cand mananca, o babetica cu spidermanlaughing))laughing)