| cineva666 a întrebat:

ce cadou as putea sa fac unui amic bun? happy ceva simbolic

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simbolic...Tu ceri idei de cadouri simbolice pentru o persoană pe care doar tu o cunoşti?
Cumpără-i un " A " din plută, să simbolizeze amiciţia.

| EneCristian a răspuns:

O cana cu cel mai bun amic sau sunt acele site-uri cu chestii de troll acolo gasesti de toate eu am gasit o cana cu ce faci coa; ..ie bem cv?

| cineva666 explică (pentru EneCristian):

Cana deja a primit de la altcineva pe langa alte chestii happy. as vrea sa i iau ceva ce poate lua cu el cand o sa plece iar din tara happy. nu dispun de multi bani dar pana la urma gestul conteaza happy mai ales ca el mereu a fost atent cu mine chiar si de la distanta.

| cineva666 explică (pentru EneCristian):

Multimesc de sfat oricum

| AlexandruKyuubi9 a răspuns:

Buna! Incearca sa-i cumperi ceva ce si-ar dori mult, ceva ce tot incerca sa-si ia dar nu a putut sau nu a gasit, sau un tricou ceva ce ii place lui mult legat de subiectul pe care se bazeaza de exemplu fotbal etcwinking

| cineva666 explică (pentru AlexandruKyuubi9):

Buna! el poate sa si cumpere cam tot ce vrea happy lucreaza in alta tara happy si a venit in Romania pentru 2 saptamani. nu prea as vrea sa ma bag la cumparat ceva de imbracat happy nu i stiu marimea...este si foarte inalt happy

| cineva666 explică (pentru cineva666):

Si nici gusturile happy. nu este cu fotb.

| cineva666 explică (pentru AlexandruKyuubi9):

Multumesc de sfat happy