| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca e mai distractiv? Sa merg la munte le bunici sau sa stau cu prietenii mei acasa? confused

Răspuns Câştigător
| VLΛD a răspuns:

Eu spun sa te duci la munte tongue

4 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Buna! este mai distractiv sa stai cu prietenii, sa glumiti, dar sa stii ca si la bunici poate fi dragut.ai putea prima oara sa mergi la bunici apoi sa stai si cu prietenii.Bafta!

| Sabryy a răspuns:

Ku prietenii tai, aksa, eu chiar asa am facut laughing

| costis a răspuns:

Cu prietenii stai tot anul. E mai sanatos sa te duci la munte. Eu nu am unde, ca m-as duce mereu, si la deal, si la campie, numai sa fie la tara.

| mdany a răspuns:

Asta e alegerea ta.