| IsiR a întrebat:

Deciiii..am o viata plictisitoaree. Merg la scoala (unde pauzele sunt super fain), vin acasa fac temele, merg la meditatii, in acasa mai fac niste teme, merg la aerobic/sala si apoi stau cateva ore pe fb si astea apoi ma culc. e plictisitoor! Ce sa fac? as vrea sa merg la petreceri si sa ma intalnesc cu prietenii si sa ne distram sau altceva dar amuzant si distractiv! Idei? FUNDA!

P.S sunt clasa 8-a big grin

3 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Din pacate in clasa a 8-a nu prea ai timp sa te distrezi, mai rezista putin si o sa te distrezi dupa ce intri la liceu.
In rest, iesi cu prietenii in weekend la un film, la o plimbare...sa te mai relaxezi.

| DiDix11 a răspuns:

Cred ca tiai raspuns singur...sunt atatea modalitati sa te distrezi, iesi cu prietenii, mergi si tu pe afara centru vechi e plin, fa-ti o prietena( cred ca esti baiat) in fine, sambata mergi si tu in cluburi chestii de genu nimeni nu te opreste sa te distrezi cum iti place:d funda

| FRumUSica16 a răspuns:

Te poti distra in wekend. poti sa renunti la ceva din programul tau. exemplu:nu sta cateva ore pe fb si stai numai o jumatate de ora iar in timpul ramas poti sa iesi cu prietenii!