| TrollingFace a întrebat:

Ce este, un frate mai mare pentru, fratele mai mic?

Răspuns Câştigător
| Sentinel a răspuns:

Pentru mine frate-meu e cel mai bun prieten caruia ii pot povesti toata intimitatea mea. Este protectorul meu, spatele cum s-ar zice, sfatuitorul si ajutatorul meu financiar laughing. Cand eram copil si aveam probleme la liceu, il chemam si cand venea disparea orice urma de frica fata de shatra de "mercenari" care voiau sa ma incinga laughing. Nu era nevoie sa intervina el, simpla lui prezenta imi ridica moralul si eram in stare sa tin piept la 5 deodata.

7 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Persoana careia poate sa ii spuna orice, cea care il protejeaza si care ii da sfaturi in viata deoarece si el a trecut prin ce va trece fratele mai mic si au o varsta destul de apropiata.

| Scherimuvi a răspuns:

Un frate mai mare pentru un frate mai mic trebuie sa fie un exemplu de urmat pentru ca orce face el asa va face si pustiul cel mic

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Un frate mai mare

| AnonimHumanHelper a răspuns:

Hm,probabil persoana pe care vrea sa o intreaca la varsta

| Bamboccea a răspuns:

Un model

Răspuns utilizator avertizat
| Dede741 a răspuns:

Este un frate exemplu care te ajuta mereu si ii poti spune ce ai pe suflet.