| ioanonim a întrebat:

Un frate își iubește fratele mai mult ca orice? rolling on the floor

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant & situatii cum zici tu numai ca noi nu stim ce se intampla cand se incuie usa si sting becul

| ioanonim explică (pentru mgtow):

Giugiuc răspuns pai cum

| darrio2007 a răspuns:

In mod normal, da.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da... sigur, sa vezi cum isi lasa sotia si copiii la greu, pentru un frate.

NU, normal ca nu. Un eventual frate, isi ajuta "eventualul" frate, cand are nevoie. Sau daca te referi la iubirea frateasca, mda... sa zicem. Ce iubirea?

Nu compara iubirea dintre doua persoane indragostite, cu cea dintre frati.

| Hammurabi a răspuns:

Dacă ești căsătorit și mai ai și copii, probabil că nu. (sau așa ar fi normal)

| 1997onur a răspuns:

Nu toti frati sunt la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e o regula

| tudorvolcano a răspuns:

Nu. Mai întâi pe Dumnezeu.

După, frații trebuie să-și aibă spatele unul altuia.

| Pnin a răspuns:

Da. Chiar dacă nu arată asta.