| valeria2000 a întrebat:

Ce faceti cand prietena(amica) ta vine la tine acasa?

5 răspunsuri:
| LoveIsAllNeed a răspuns:

Pai de obicei, cumperi cv.te uiti la un film. bataie cu perne.jocuri. Ceva distractiv! Distractie placuta!happy

| Cami30 a răspuns:

De obicei ne apucam de povestit ce am facut in timpul zilei si fiecare isi spune ce o doare sau depinde ne uitam la un film impreuna, vreun joc. In cele mai multe cazuri ne linistim una pe cealalta.

| FlorinDiablo a răspuns:

Facem clatite rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mozoale,mana la bijboanca, dezbracari rapide, o iepureasca si mai rapida ce sa mai pierdem timpul ca si asa tot acolo ajungem.

| AlexComan28 a răspuns:

O inviti sa stea jos pe o canapea, ii soui daca vrea suc sau altceva si dupa aceea povestiti, va uitati la un film etc. Cand pleaca nu uita sa-i spui : "Te besk si : Sa mai vi la mine