| Nykku_8736 a întrebat:

Ce fel de baieti le plac fetelor rebele in general?

8 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Baietii rebeli, i mean it's obvious. laughing

| Angelic13 a răspuns:

Un specimen de fata rebela iti da raspunsul : Trebuie sa fie un baiat care stie sa se distreze, sa faca ce vreau eu (vorba vine) si sa nu ''ma tina in lanturi'' asta ar fi o mare problema, sa ii pese de mine in mod evident, sa nu ma lase sa fac lucruri stupide... singura laughing sa asculte muzica buna (rock!), si niste chestii de igiena personala, sa se imbrace lejer (jeansi si tricou), sa aiba simtr al umorului si cam asa ceva...

| AdrianaRoșu a răspuns:

Ce sa ma complic atata : sa fie ca ea!big grinlaughing

| yournameplease a răspuns:

In opinia mea fetelor rebele le plac baietii de treaba, cu care se pot intelege bine, care iubesc neconditionat, care au acealeasi pasiuni comune. Fetele rebele se schimba la 180 de grade deci nu te poti astepta de la ele la nimic. Baiatul de asemenea trebuie sa fie glumet, frumusel, inteligent si sa aiba stilul lor de viata. De asemenea daca e rebela trebuie sa ii acorzi mai mult spatiu pentru ca o poti sufoca si cine stie... trebuie sa fi si tu mai rebel ca sa ii fi pe plac pentru ca ele sunt in general independente.

| anonimatus a răspuns:

Cei rebeli clar!:X

| CrazYKid0 a răspuns:

Pai nah...fi original.mai da-te pe langa fata aia, mai glumeste cu ea... spune-i complimente ( NU de genu ca: arati ca un inger ca asta se complimenteaza cand iesiti la o cina romantica sau ceva de genu cel mai bine e sa zici: Imi place tricoul tau) Glumeste cu ea.mai impartasiti-va niste secrete

Sper ca ti-a fost de ajutor. Funda?

| Andre_7309 a răspuns:

Daca are rabdare, poate un baiat mai cuminte pe care sa-l "corupa"; daca nu are rabdare isi alege unul ca ea.

| Nykku_8736 explică:

Sincer sa va zic si eu sunt rebel