| nosexnoparty a întrebat:

Ce le plac fetelor la baieti

23 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Bani...ce altceva? si eventual daca mai are cateva calitati in plus (sa fie romantic, sensibil, intelegator...etc) e perfect.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru madyddd):

Tu ce dai la schimb? big grin
El da bani, tu dai?

| madyddd a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

laughing... nu ma intelege gresit... am destui bani si eu incat nu mi-ar trebui sa profit de altcineva. dar totusi intre iubire si bani as alege bani. de ce? pentru ca asa am fost invatata sa traiesc, intr-o familie in care am avut mereu bani, o familie care mi-a indeplinit mereu mofturile, o familie care cred ca mi-a dat mai multi bani decat iubire. am invatat sa apreciez bani. de altfel prietenul meu trebuie sa aiba o situatie financiara mai mult sau mai putin ca a mea.Banii nu pot cumpăra dragostea, dar îţi îmbunătăţesc poziţia de a negocia dragostea. stiu ca bani nu ne pot face fericiţi, dar ne pot consola atunci când nu suntem.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Banii si muschii respectiv un abdomen cu patratele.

| Analytical a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Ceva mai patetic nu ai putut declara? exista altceva?! le suna la toti care au raspuns! happy

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Analytical):

Normal ca exista altceva. Voua va place sa stati cu burta la soare si sa va vina banii garla dar habar nu aveti sa-i produceti.Stiti doar sa-i cheltuiti, motiv pentru care sunteti tratate doar ca pe niste lucruri.

| Analytical a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Daca ai cunoscut tu "astfel de persoane" nu inseamna ca toti suntem animale! laughing ideea e, esti tu om cu tine? daca nu te apreciezi tu insuti nu ma astept sa ai o parere buna despre altii! si fetele, nu sunt toate ***, cum de altfel nu toti baietii sunt gay! da? atunci, retrage cuvintele! suntem facuti din sentimente nu suntem reciclabili! sau acum fiecare cum se considera. happy

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Analytical):

Imi ti tu morala care n-ai avut niciodata un prieten...Hai frate eu cand zic ceva zic ceva ce am experimentat nu din spusele altora.
Si referitor la prima intrebare a ta,de cand ai contul, am un prieten exact la fel, e si bff si are 20 de ani.Si are aceeasi gandire ca a ta, cea cu prima relatie=prima casatorie.Dar un singur lucru ar fi de zis...lui nu-i plac fetele care ranesc baietii ca e emotiv happy.
Revenind la discutie.nu toti suntem animale dar traim intr-o jungla de blocuri si asfalt si trebuie sa se descurce fiecare cum poate, chiar daca profita de altii care sunt buni cu ei happy

| Analytical a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

1. faza ca nu am avut prieten nu inseamna ca afecteaza gandirea mea. nu discutam aici, ce am facut eu, cu cine si de ce. deci, sa ma gandesc serios sa numai postez nimic de genu`, nu pentru ca as fi putut ajuta pe cineva prin experienta mea, ci a unora ca tine care se foloseste de "Acel" ceva pentru a imi da peste nas? 2. pastreaza-ti sfaturile referitor la acel baiat, nu ma intereseaza! decat sa ajuti, te sfatuiesc sa traiesti in "lumea ta" unde totul se face de gratis pentru ca e platit cu bani! eu nu am nevoie sa ma inconjoare astfel de oameni, nesentimentali, care sunt emotivi doar pe moment cand vad o fata. in fine, nu vad rostul de a-ti explica adevarata valoare din momement ce tu te consideri intr-o jungla! si draga, viata e asa cum ti-o faci, si cum ti-o traiesti tu! nu e nevoit altul sa vina sa iti impuna ceva cand tu deja ai facut! PS: daca nu ai ceva bun de adaugat, te rog pastreaza-ti opinia! nu ma ajuta nici pe mine, cat nici pe tine drept rezultat o interpretare proasta!

| madyddd a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Cred ca gresesti atunci cand spui : "Stiti doar sa-i cheltuiti, motiv pentru care sunteti tratate doar ca pe niste lucruri. " da' serios ca gresesti si inca foarte mult! Fetele /Femeile sunt niste diamante care trebuie apreciate si ingrijite la adevarata lor valoare. Sunt niste fiinte unice prin comportament si personalitate, diferite si complexe. happypacat ca gandesti gresit!

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru madyddd):

Nu stiu de ce dar m-a bufnit rasu`. Fetele sunt diamante? Apai daca sunt asa cum spui tu atunci de ce barfesc pe la spate,vor sa fie cat mai populare, sunt cu nasu` pe sus, marea majoritate sunt cu*ve si au un comportament ce lasa de dorit.Sunt exceptii, iar acele exceptii sunt diamantele ce trebuiesc apreciate, nu toate pitzipoancele.

| madyddd a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Ma bucur ca te-a amuzat. happy si. da, Corect. Sunt exceptii... chiar sunt si multe inca. dar nu stiu de ce cred ca "exceptiile" astea de care spui tu sunt doar iluzii si amagiri pentru tine. chiar asa de greu iti este sa crezi ca nu toate suntem la fel, ca meritam sa fim diferite? chiar asa de dezamagit esti de fetele din ziua de astazi?

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru madyddd):

Da,pentru ca am avut vreo 3 prietene si toate s-au comportat la fel si am o mare dezamagire, insa am cateva prietene care sunt foarte de treaba si le respect.Nu toate sunteti la fel dar mare parte da si nu e tocmai Ok.

| morningstar a răspuns:

Imi plac baietii care stiu sa se poarte civilizat si politicos cu toate fetele, nu doar cu prietena lor; cei care stiu sa isi ceara scuze, care stiu ca inca se mai ofera flori, cei care stiu sa se uite si in alta parte decat in decolteu, care inteleg femeile ( sau care incearca macar). Si o ciudatenie, imi plac baietii care stiu si sa planga din cand in cand laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Banii și fetele ne mănîncă zilele.

| BlackheartQueen a răspuns:

Fetele se indragostesc de vorbele frumoase pe care le spun baietii, motiv pentru care acestia mint mai tot timpul.

| Prapacea a răspuns:

Fetelor le plac la băieți ca are puțulică

| Mihaita23 a răspuns:

Iubesc banii mai mult ca pe persoana...

| elicopterultau a răspuns:

Only money... si cele tinere muschii

| Nash_John_1980 a răspuns:

Sa scrie corect.

| XxXCoraliaXxX a răspuns:

Nimic...fac ce fac pentru. bani!

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru XxXCoraliaXxX):

Pai bine macar ca recunosti.Tu ce oferi in schimb?

| ionuutzu a răspuns:

Buna, fetele adora bogatiile barbatilor si muschiiwinking