| K1ndeR10 a întrebat:

Ce le plac fetelor la baieti?

Răspuns Câştigător
| RoByTzU123 a răspuns:

In genaral cum arata: imbracamintea, ochii, parul, frumusetea si uneori banii

5 răspunsuri:
| Sabyynna a răspuns:

Ok. Pai...depinde de la fata la fata, dar iti pot garanta ca toate pun pret si pe caracterul baiatului. Si aici iti vorbesc in calitate de fata. Si aspectul conteaza, dar uneori e mai important ca baiatul sa fie ingrijit, nu frumos. Privirea easemenea atrage mult atentia unei fete si cu cat e mai calda cu atat unei fete ii va placea mai mult.
Restul cam tine de felul in care le vorbesti si le tratezi...

| neutrino a răspuns:

Sa stie putina gramatica pentru a se putea intelege.

| MhPnr a răspuns:

E simplu : Ochii lor, corpul lor, comportamentul lor şi caracterul, felul în care se comportă când sunt lângă o persoană, limbajul, referitor la ce a zis RoByTzU123, doar curvelor le plac banii, o relaţie nu se poate realiza pe marginea portofelului unei persoane! happy

| JungleHell a răspuns:

In ziua de azi (la majoritatea nu la toate) le plac sa fie cat mai,, dotati'', patul sa scartie pana se rupe.

| Cristy_5268 a răspuns:

Frate....nu astea....COMPORTAMENTUL!