| Niky_nicolas_1997 a întrebat:

Ce parere aveti despre numele Lupita? ( Prescurtat pita ) este numele actritei dakota din filmul man on fire. vi se pare un nume potrivit unui nou nascut?big grin ( Din Romania normal. )

5 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Sincer nici mie nu mi place, pentru o porecla merge

| ioanadanny a răspuns:

:d scuze ca zic dar parca e nume de caine

| wforweirdo a răspuns:

Vorbeşti serios? Mi-e milă de acel copil...

| Ekcstsy a răspuns:

Da sa ajunga de rasul colegilor la scoala sa o strice lupoaica? esti cu capul. Nu-ti chinui copilul.

| TanyaBeSt a răspuns:

Da,e dragut, dar, sincer nu conteaza ce parere au alti, daca tie-ti place acest nume atunci e mai mult ca superb pentru un bebe