| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Madame Web cu Dakota Johnson. Stiu ca e un esec pentru Marvel in general. Va fi sfarsitul filmelor cu supereroi in general?

1 răspuns:
| CuStimaSiRespect a răspuns:

Nu cred că sfârșitul filmelor cu supereroi va veni atât de repede, chiar dacă cinematografia e în cădere liberă, marile studiouri tot vor încerca să mai joace pe această carte.
Mai ales dacă urmează Deadpool 3, e posibil ca industria să mai primească o gură de oxigen până la următorul flop.