| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac daca am primit raport pe insta degeaba?
Adica uitati niste "nebune" ma tot baga in grupuri, nu ma lasa niciodata! Le-am si blocat, le aveam la follow si de pe conturi secundare pe mai multe conturi si ma tot adauga si pun nume cristi su** pu** asta am scris eu cu **** si tot nu ma lasa, sunt persoana cu dizabilitati. Recunosc ca intr-o seara le-am injurat si mi-au dat raport pe un cont de nu mai pot scrie 3 zile!
Iar azi le-am scris sa ma lase in pace si ca vreau lasat in pace si ca o sa le reclam pe unde pot si ca nu se mai poate asa dar nu am mai injurat! Mi-au dat raport si nu mai pot scrie 3 zile pe contul ala!
Am si alte conturi si pe ala de data trecuta cu 3 zile a ajuns la 7!
Si pe ce motiv frate pe ce motiv am luat raport acum pentru ce?
Ca le-am zis ca o sa fac ce pot sa ma lase in pace?
La insta nu exista ceva unde sa fac si eu o contestatie ceva sa imi ridice restrictiile si ca nu am facut nimic!

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

De ce nu le dai block pur si simplu pana cand inceteaza? Nu cred ca un om va depunde efortul de a face 100 de conturi numai ca se te hartuiasca pe tine.Se vor plictisi la un moment dat, nu le mai da apa la moara incercand sa discuti cu asemenea persoane nesimtite.

| anonim_4396 explică (pentru dullcat):

Le am dat de pe toate conturile! dar am primit raport si acum pe degeaba de la una din ele doar ca le-am zis sa ma lase in pace si insta prosti au luat in considerare!
unde pot sa fac contesatie sa imi dea drumul la resitricii?

| dullcat a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu se poate face nicaieri contestatie, din moment ce nu decid niste oameni cine primeste restrictii si cine nu, ci algoritmii.Asta e, ia o pauza de la Instagram cateva zile (iti va prinde foarte bine), fiindca cu cat te zbati mai mult si generezi activitate acum, cu atat se mareste perioada respectiva.

| anonim_4396 explică (pentru dullcat):

Multumesc ca mi-ati spus va sunt recunoscator

| dullcat a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere.Multumesc si eu pentru funda.

| anonim_4396 explică (pentru dullcat):

❤❤

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si tot nu ma lasau in pace am facut si live-uri pe yt veneau si injurau!
daca le mai prind o singura data le dau ascundere de tot pe canal!
si rad de problemele mele de dizabilitati