| andrei123cd a întrebat:

Ce sa faci daca afli că cineva e împreună cu tine fara că tu sa știi? Am nevoie urgentttt! Va rog sa mă ajutati

Răspuns Câştigător
| Lidia09 a răspuns:

Îl cerți că nu te-a anunțat și pe tine despre faptul că vă întâlniți!hee hee

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu sunt impreuna cu Pamela Anderson, ca milioane de bărbați din lumea asta, dar ea nu stie. Ce poate face ea dacă află?

| Simpatic a răspuns:

O alta intrebare mirobolanta
trebuie sa fie un sentiment fantastic cand afli ca cineva este impreuna cu tine... dar tu nu stii asta
mi se intampla si mie des, sa fiu cu altii dar sa nu stiu asta, de exemplu cand sunt in multime la mallwinking

| Violleta2022 a răspuns:

Cum dumnezeu crezi ca cine poate sa fie impreuna cu tine, daca nu exista nimeni langa tine, nu-l vezi, nu-l auzi si nu stii de existenta lui (ei)?
Hai, ca nu are nici o logica intrebarea asta, total fara vreun sens!

| johnnny123 a răspuns:

Ha?
Pe "logica" asta, oricine ar putea să fie "împreună" cu Scarlett Johansson fără ca ea să știe.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu are cum sa fie fara acordul tau, altfel spus, persoana aberează

| ReddY25 a răspuns:

Faci bine