| taba a întrebat:

Ce trebuie sa faci sa imbunatatesti viata sexuala sa faci barbatul sa te doreasca mult sa il faci sa vrea mereu sa sa fie langa tine? as vrea sa stiu cat mai multe pareri multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Sa nu gindesti mult e de ajuns.Fa-o pur si simplu.

| francesca89 a răspuns:

Sa vii mereu cu lucruri noi(pozitii,lenjerie, jocuri, locuri)si sa fii mereu frumoasa si ingrijita happy succes

| enverhoxha a răspuns:

N-am înţeles de ce nu-ţi pui întrebarea cum să faci să te simţi TU mai bine lângă el.

| ILŞMM a răspuns:

Trebuie sa-i oferi tot ceea ce vrea. Da' asta nu inseamna ca trebuie sa-i satisfaci toate placerile.

| raulfeel a răspuns:

Sa nu o faci prea des, asa va avea chef intotdeauna, si cand o faci sa schimbi mereu pozitiile, niciodata o partida nu trebuie sa semene cu cealalta