| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa faci sa nu-si doreasca prietenul tau doar sex de la tine

13 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Poate nici nu-si doreste altceva de la tine.Atunci n-ai ce sa-i faci, cum sa-l schimbi pana nu este el convins ca vrea sa-si asume responsabilitatea unei relatii seriose-la baza careia nu sta sexul. Daca observi ca doar asta isi doreste, atunci nu merita atentia si dragostea ta.

| psiholoaga a răspuns:

Sa ai in oferta si alte chestii interesante si atragatoare, in afara de (posibil) sex. Eu stiu, sa faceti impreuna lucruri care va plac si va apropie: iesiti, radeti, puneti in scena o piesa, jucati-va, stimuleaza-l sa gandeasca si sa se distreze si altfel. Asta nu inseamna ca nu isi va mai dori sex, ci ca isi va dori si alte lucruri.

| want2bMajestic a răspuns:

Depinde de el... dca el este un tip care vrea acet lucru...atunci doar asta o sa iti ceara... dar il poti provoca sa faca ceva nou.
de ex: poti sa il iei cu u in bucatarie ( sa ii areti cate ceva) sau le ceva la c t sti u mai bine...si evident sa ii placa si lui.succes

| Ben. a răspuns:

Pune-ti mustata si fa-te camionagiu.

regis
| regis a răspuns:

Sa-i oferi atat de mult incat sa nu mai vrea nici sa auda...

| anonim a răspuns:

Da-i si tu doua, trei saptamani la rand de 3, 4 ori pe zi, si dupa ce trec acele saptamani, nici nu va mai dori sa auda asa ceva.

| selef a răspuns:

Fa-i masaj poate-i place si devine dependent.

| Morphix a răspuns:

Daca vrea doar asta inseamna ca nu e prietenul tau.trebuie sa'l testezi cumva sa'l intrebi cam ce'ar vrea el de la o fata da nu da cv de banuit si dupa aia o sa-ti dai seama daca te merita sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa-l schimbi. Daca asta e tot ceea ce doreste de la tine nu e pentru tine, gaseste-ti un baiat care sa te iubeasca asa cum esti, si cu bune si cu rele, si cu sex si fara sex happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vorbeste cu el si explica-i care este viziunea ta despre viata ta personala si de asemenea despre viata de cuplu, daca se "balbaie": la revedere!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zi ca ai sida laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ehh...pai nu-i mai da ce vrea. Da-i o saptamana de neuitat...pe urma intra intr-o pauza...incearca sa eviti, nu ai chef, esti obosita, ai treaba, ai dureri de burta etc... dar in schimb fii mai sexy ca oricand...sa vada ca te poate pierde intr-o clipa---cand mergi pe strada mai uita-te dupa baieti ca sa il oftici...si sa vezi tu ce gelos va fi dupa

| RomanCebotari a răspuns:

Sa-l pretuesti cum se cade!