| anonim_4396 a întrebat:

Ce va deranjeaza mai mult la ceilalti: calitatile pe care nu le aveti voi sau defectele pe care le aveti si voi?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În mod sigur defectele în care mă recunosc sau calităţile pe care le deţin şi eu, dar care dacă sunt în exces, se transformă şi ele în defecte.

| adriangabor92 a răspuns:

Ambele

| AnneeQ a răspuns:

Calităţile pe care nu le am eu (:

| barbiedoll_2931 a răspuns:

Cred ca defectele

| ioana_5848 a răspuns:

Am citit undeva ca prietenii care au cam acelasi caracter nu au o relatie tocmai buna deoarece vad in persoana de langa ei defectele lor si ii deranjeaza, desi nu isi dau seama. In cazul meu e adevarat. Oricum...cred ca pe toti ne deranjeaza mai mult sau mai putin calitatile celorlalti pe care noi nu le avem.
Dar nimeni nu poate fi perfect happy

| cqzwyn a răspuns:

Pe mine ma enerveaza cand se da ceea ce nu e!laughing nu prea e concret raspunsullaughing

| hfkjgkjfg a răspuns:

Calitatile pe care nu le am sad