| Merishoor a întrebat:

Ce va doriti de Mosi Craciun?
Funda la cele mai multe raspunsuri

12 răspunsuri:
| stejara2 a răspuns:

Cel mai mult imi doresc sa ma regasesc pe mine, multa pace in suflet, intelegere in familie si multa sanatate, iubire, restul vine de la sine!

| FucktheSystem a răspuns:

Dar nu vreau nimic...

| Aesir a răspuns:

Sincer eu de mos craciun mi-as dori ca toti copiii sa afle ca de fapt nu exista mos craciun, si ca de fapt parintii lor le cumpara cadourile :d

Răspuns utilizator avertizat
| iEmonel a răspuns:

Da' cati mosi exista?laughing
Ca asa as cere la fiecare mai putin, da' sa primesc.
In fine, sa iti raspund la intrebare... nimic.

| Bessame a răspuns:

Hm cred. conteaza sa ai linistea sufletesca din toate punctele de vedere! Si sa fiu fericita alaturi de prietenul meu!

| BellaMarie a răspuns:

Pai...MP4,IPad,IPod,si un Iphone

| Madalina285 a răspuns:

OOOO...cate si mai cate:vreau un telefon,un wii, jocuri noi de ps3, haine noi, niste skateri, o tableta...mai multebig grin

| Portocalovinsky a răspuns:

Eu nu-mi duresc mult. :
1. O tableta
2. Un IPhone4
3. O masina
4. O vila
5. Skateri
6.Pantofi cu toc (3 perechi)
7. O plasma
8. Placa de par noua
9.Parfumuri
10.4 perechi de cercei
11.Bani
12.Cativa baieti. ( sa fie)
Ti-am zis ca nu-i mult! rolling on the floor

| TimaTI a răspuns:

Jucari,masinute,carti de citit,calculator,laptop, casa, imprimanta etc Funda

| OanaKJY a răspuns:

Eu as dori din suflet: un laptop, un aparat de fotografiat, un iPhone4, doua perechi de UGG-urilaughing, o imprimanta, o pereche de platforme, un set de machiaj Sephora, doua perechi de blugi, inca o pereche de pantaloni colorati movlaughing...hhmm, cam atatlaughing)

| Nnoitra a răspuns:

Foarte multeeelaughing
1. Xbox 360
2.PS3
3.Laptop
4.Computer nou, doar al meu
5.O tableta
6.Snowboard
7.Haine noi
8.MP4
9.Multe fructe laughing
10.Un 10 in teza la mate si la romana big grin