| Merishoor a întrebat:

Ce va doriti foarte mult de la mosi craciun "Mama si tata"?

5 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Nu doresc cadouri materiale,ci doresc sa am parte de sanatate, atat eu cat si familia mea, de armonie si de impliniri. Vreau sa petrec un Craciun fericit alaturi de cei dragi si de prieteni. Numai bine tuturor!

| Iadhira a răspuns:

De la Moş Crăciun cel adevărat vreau o familie, sa nu existe lacrimi şi ca totul să fie ca de sărbători... căldura sufletească, zâmbete şi fericire...

| kicsihari23 a răspuns:

Mai degraba de la craciun vreau un cadou, vreau sa imi gasesc o prietena de craciunul asta si nu ma mai intereseaza de cadourile materiale big grin.

| SimpleGirl408 a răspuns:

De fapt Moş Crăciun este Dumnezeu care le dă putere parinţilor noştri să ne poată face fericiţi de Crăciun dându-ne cadouri. Cadoul care mi-l doresc este să fiu sănătoasă. Fără sănătate nu poţi să te bucuri de nimic.

| Bogdan10ani a răspuns:

Un Webkinz, dulciuri, un cal de plastic si nu enumar taota lista ca imi trebuie o ora s-o scriu pe toata