| UnunderstoodArtistHere a întrebat:

Cine are frati mai mari poate sa-mi zica cum dau de ei cand nu raspund la telefon?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Suni o cunoştinţă de-a lor şi o rogi să îţi spună dacă are idee pe unde ar putea fi. Poţi să le scrii pe Messenger sau pe Facebook, de asemenea.

Pa-pa.

9 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Simplu.

Sun pe un prieten apropiat de-al lui/ şi aflu cum stă treaba.
Dacă nu merge aşa încerc pe net, iar dacă dau de el/ea aştept...

| xBya a răspuns:

Daca e baiat la carciuma, bar, depinde unde stati.
Daca e fata pe marginea soselelor sau intr-un tir. Dar s`ar putea sa n`o vezi daca e acolo.

| Lina1993 a răspuns:

Ii cauti prin cluburi, le suni prietenii/amicii.

Răspuns utilizator avertizat
| Lina1993 a răspuns (pentru Dezaxat):

De ce te miri? pai am incercat sa ma pun in locul lor. Si eu mai umblu prin cluburi si baruri si de asta iti zic

| irrumator30 a răspuns:

Email, exista varianta moderna Facebook, daca le stii numele, sau politie.

Te duci frumos la politie si le explici situatia, ca vrei sa te intalnesti cu fratii tai si motivele. Ei te vor indruma incoto sa mergi, daca te pot ajuta.

| UnunderstoodArtistHere explică (pentru irrumator30):

Nu stiu cum sa-ti zic dar nu-s disparuti sau ceva de genu...

| UndergroundFolklore a răspuns:

Eu il astept pur si simplu daca am vreo treaba cu el.Nu-l stresez cu telefoane ca nici mie nu mi-ar placea sa ma streseze cineva.