| Anemona_Antonia_1998 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un mesaj de multumire pentru urarea facuta de ziua de nastera! Urare facuta de catre o persoana speciala!
Vreau sa fie un mesaj lung si frumos, incluzand metafore epitete.
Va rog din suflet!
Primeste funda primul!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Deci atat de mult conteaza pentru tine persoana aia de nici multumesc nu poti sa-i urezi singura... Doamne, da gandeste un pic ca nu e greu, de aia ai creier frate... foloseste-l si la altceva decat cum sa intri pe Facebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metafore, epitete... daca te cunoaste cat de cat, crezi ca nu si-ar da seama ca nu e scrisa de tine? laughing