| Tatyanayo a întrebat:

vreau si eu niste statusuri de multumire pentru o persoana speciala... cineva care mi-a fost aproape mereu! Dau fundoi big grin restul voturii! va rog frumos cate se poate de urgent!

Răspuns Câştigător
| Lav999 a răspuns:

1.Mi-ai fost prieten si iubit. Ai fost langa mine in cele mai grele momente. Mi-ai oferit sprijinul tau si m-ai ajutat sa depasesc toate greutatile. Iti.
2. Știu ca un simplu "multumesc" nu este de ajuns pentru toate momentele frumoase pe care mi le-ai oferit, pentru. clipele de neuitat si pentru. emoti... 3.iti multumesc pentru ca m-ai învățat ce înseamnă sa ți se poarte de grija... FUNDA?

1 răspuns:
| BreeTPU a răspuns:

Http://www.bree.ro/statusuri.php, tot ce stiu este ca sunt frumoase.