| anonim_4396 a întrebat:

Citi copii am avut in viata anterioara?

9 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Da`, dar tu in viata anterioara poate ca ai fost o curca si stapanii te-am pus pe gratar inainte sa clocesti big grin

lolita
| lolita a răspuns:

Vreo 20, rolling on the floor si erau mari si frumosi si au trait fericiti pana la adanci batraneti.

auran
| auran a răspuns:

15 cu femei / barbati diferiti (diferite)

| Moneyandfame a răspuns:

Erai frigida, asa ca...

| machupicchu a răspuns:

La ultima discutie parca spuneai ca ai fost stearpa(sterp)...

| maya_1276 a răspuns:

Pai asta nu ai de unde sa stii... ce conteaza ce ai avut intr-o viata anterioara? conteaza ce ai in viata actuala.sanatate,bucuri,dragoste,copii,bani,noroc...bucurate de ce ai acum.nu te gandi la ce ai avut! traiesteti viata asa cum e. fara prea multe superstitii si prejudecati!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ce esti fata sau baiat? mos? sau baba? cati spun eu cati ai avut.

| Bella_8285 a răspuns:

Nu avem de unde sa stim cati copii erau in acea vreme doar sa ii intrebam pe cei batrani sa ne zica cu aproximatie numarul lor caci doar ei stiu se ne zica.