| strumfiiix a întrebat:

Ce ai fost intr-o viata anterioara?

18 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Am facut testul pe clopotel si asta mi-a dat,, Ai fost o dansatoare roscata. Ai trait in Tibet si ai murit pentru ca ai fost ingropata de vie,, ...sincer mai degraba am fost piratul jack cel teribil decat asta!

| Razvan a răspuns:

Un om care a iubit atat de mult incat in viata asta nu mai are nicio resursa.Si mai grav, niciun interesstraight face

| Psihiatra a răspuns:

Moarte cu norma intreaga laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Ysha a răspuns:

Pai am fost un patruped

| Диана a răspuns:

Supă la plic. oh go on

| RUMBURAK a răspuns:

Unul din frati jderi.

| Anileda a răspuns:

O capra!

| Mary24 a răspuns:

Barbtlaughing) tu?

| LiaGore a răspuns:

Varcolac! xD

| DaNy_6599 a răspuns:

EU am facut un test si mi-a zis ca am fost un bucatar gras

| basexcu a răspuns:

Masina de tocat

| lOllipOp a răspuns:

D unde sa stiu eu?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezultatul tau:
Ai fost un bucatar albinos. Ai trait in Portugalia si ai murit de dizenterie
Astalaughinglol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actriţa

| Lulupana1234 a răspuns:

Veveriță fosforescente, dădeam prin copaci?

| Lulupana1234 a răspuns:

Veveriță fosforescente, cădeam prin copaci?

| pysoyashh a răspuns:

Cel mai sexy cascaval din Franta hypnotized asa gasesc mereu laughing si cred ca e adevarat deoarece adooor cascavalul laughing se spune ca am fost mancata de regi si reginebatting eyelashes pls fundita? :X ps e adevarat big grin