| Elena1234456 a întrebat:

Cred ca tata o inseala pe mama. Ce ar trebui sa fac? Daca nu fac nimic simt ca el isi bate joc de mama. Daca fac ceva, stiu ca mama nu ar accepta asa ceva si probabil ar divorta.

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Vorbeste cu tatal tau, in nici un caz cu mama ta.

6 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu tatal tau.Din gesturi, expresia fetei iti vei da seama daca minte sau nu, pentru ca tu singura spui ca asa crezi.

| EmaS a răspuns:

Incearca sa ai o discutie intre patru ochi si sa vezi cum stau lucrurile in realitate. Daca i-ai spune mamei tale risti ca ei sa divorteze.

| mona a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa nu te bagi in treburile adultilor, nu poti strica o familie, fie chiar si familia ta numai pe o baza nesigura cu,, cred,, si oricum nu-i bine sa te bagi

| eurynomus a răspuns:

Si daca o insela? ce i cu asta? dc trebuie sa te bagi u in povestea asta/ crezi ca e treba ta?

| LittleEvil666 a răspuns:

Off draguta...de unde ai aflat lucrul asta? Esti sigura de ceea ce susti gandeste-te bine daca da pentru ca te poti trezii ca faci prostioare si sa te trezesti ca iti strici familia.
Gandeste-te bine la ce decizii ei daca esti sigura de ceea ce face si gandeste-te ca esti si tu la mijloc in cearta asta iar cel mai mult au de suferit copii dupa aceste certuri.

| Dora_Ioana_Morosanu_1990 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema draga mea si nu stiu ce sa fac...azi m-am uitat in mesajele "tatalui meu" si am vazut mesaje ca"steluta mica" si "love you" trimise la o persoana numita "CM"...imi vine sa ma sinucid