| Daisy_5316 a întrebat:

Cu ce persoană vă înţelegeţi cel mai bine, şi de ce?

Răspuns Câştigător
| Puf a răspuns:

Cu cea mai buna prietena. Suntem de aceeasi varsta, avem aceleasi conceptii, aceleasi idei... ne completam foarte bine una cu cealalta in absolut orice.Bine, ma inteleg f bine si cu mama, da totusi e parinte si nu`mi pot permite chiar atat d emulte cate imi permit cu prietena mea cea mai buna. Ea stie ori ce despre mine, despre prima iubire, primul sarut. Cu ea am facut multe trasnai din care chiar am avut ce invata. Mie mai ceva ca o sora... Un prieten adevarat chiar se gaseste foarte greu, iar eu ma simt mandra deoarece l`am gasit.Nu as vrea sa ma cert cu ea din cauza nimanui, nici macar din cauza iubitului meu, deoarece de fiecare data cand am fost parasita ea a fost cea de langa mine. Un prieten adevarat te accepta cu tot cu defecte!

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am mai multi prieteni ( fete si baieti, mai mult fete ) cu care vorbesc zilnic si ma inteleg bine.

| Razvan a răspuns:

Cu mama.Are calitati de care defectele mele se rusineazaI don't want to see

| anad a răspuns:

Cu sora mea! Si cu copiii, dar ei sunt mai ocupati, au alte prioritati si nu prea au timp de noi, parintii!

| Libelle a răspuns:

Nu ma mai inteleg cu nimenicrying
prietena mea cea mai buna e mereu ocupata, mama e ``nebuna``, bunica la fel, nu mai am pe nimeni.asa se intampla.atunci cand ai nevoie de cineva al naibii daca mai gasesti.

| Anileda a răspuns:

Cu animalutele mele scumpe pe care le iubesc:X
Ele nu spun niciodata nuhappy orice as facehappy

| Fifylici a răspuns:

Pai cu Gabitzu si Alinu stiu[prietenele mele], ne uneste ceva unic si frumos, sunt ca 2 surori pentru mine ne ajutam reciproc si mi-au dovedit de multe ori ca sunt niste prietene adevarate
Si sti cum e... Un prieten nu iti trece nimic cu vederea dar iti iarta totul si asta e important happy

| Damian a răspuns:

Eu cu mine, fac perechea perfecta

| sandy a răspuns:

Cu sandu (eu)

| Daisy_5316 explică:

Frumos, Trandafir Negru!batting eyelashes

| Miha1308 a răspuns:

Sincera sa fiu cu mama si cu cativa prieteni.Nu am multi dar cei care ii am sunt cei mai buni.

| madytza_7574 a răspuns:

Cu mamahappy e cea mai buna prietena a mea:X si ma si intelege

si cu o prietena, avem ffff multe in comun si. ne intelegem super bine:X

| madytza_7574 a răspuns:

Stiu ca pare aiurea

cu mama pentru ca cu ea pot discuta orice(bine aproape oricebig grin) si ma intelege etcbig grin e cea mai buna prietena a mea

si mai am o prietena, avem fff multe in comun si ne intelegem suuuuper^_^

| Ángel_8890 a răspuns:

Sincer, acum in prezent nu am pe cineva care intr-adevar sa imi fie alaturi in momentele dificile si cele bune.Am o prietena si ea este plecata la tara si motivul care nu prea ne mai intelegem atit de bine ca in trecut, este ca se casatoreste.Nimic de rau, eu chiar ma bucur pentru ea.Si uneori chiar am nevoie de cineva ca sa imi fie alaturi dar ce sa ii faci.Stii cum se spune:Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare. In unele cazuri ...Se mai intimpla, dar oricum prietenul adevarat este alaturi in orice clipa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu sotul meu.

| alicexs a răspuns:

Cu iubitul meu cu care sunt de 1 an impreuna. dragostea ne uneste!