| daria_6699 a întrebat:

Cum ati reactiona daca o cunostinta v-ar suna la o luna dupa ce v-ati despartit de prieten sa va spuna ca acesta a vorbit cu ea lucruri din viata voastra intima, in detalii chiar? Si ei nu se cunosteau personal, fostul meu prieten i-a cerut prietenia din lista mea de pe un site de socializare cu scuza ca vroia sa afle detalii despre mine.Eu nu am stiut ca ei tineau legatura pana acum.Ma simt groaznic iar lui i se pare ca nu a facut nimic iesit din comun.

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu mi-ar păsa prea tare. Ba dimpotrivă, dacă o fostă de-a mea ar discuta cu cineva necunoscut ei şi cunsocut mie detalii despre viaţa noastră sexuală, atunci m-aş felicita încă o dată pe mine că m-am despărţit de ea.

| costin1306 a răspuns:

Foarte urat. mie mi se pare extremul lipsei de bun simt. De aceia se numesc intime...

| costin1306 a răspuns:

Am revenit, URAT foarte URAT

| Homye18 a răspuns:

Scuze ca-ti spun dar inseamna ca prietenul tau este (atentie) UN MARE DOBITOC care tine umbra pamantului degeaba. (parerea mea). Eu unul daca o tipa mi-ar face asta i-as da Ignore pentru tot restul vietii. Apropo nasoala situatie.

| vlad_4846 a răspuns:

Un cap in gura si ignore definitiv!

| elizabeth a răspuns:

Stiu cum este si cum te -ai simtit poti vb cu mine la livia_wwe.

| ManuBai a răspuns:

M-as simti ingrozitor! si as evita persoana respectiva adica CunostintA. Nici nu mi-ar veni sa cred! si nu as mai vorbi cu prietenul meuhappy