| Eroare404 a întrebat:

Cum ati vrea sa fie partenerul vostru: scund sau inalt?

11 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Om sa fie happy

| RAY a răspuns:

Nu conteaza pentru mine, dar cand sau analizat ceea ce vor femeile pe cel mai mare site de dating din lume 60% vreau un partener mai inalt ca ele, 80% ca ele, doar 20% mai mici ca ele,la barbati e invers mai mica de inaltime pe cat posibil si mai slabuta, mica in talie, eu personal as prefera mai mica de inaltime, cum as arata eu cu una de 1, 80 eu avand 1, 65, zici ca e iubitul meu, imi iau barbat nu femeie

ce atrage femeile?

http://dezvoltarea-personalitatii.blogspot.ro/......%20ENGLISH

un documentar care analizeaza totul dar in engleza

| OnuOnulică a răspuns:

Mai degrabă să fie cât mine la înălțime. Însă mie întodeauna mi-au plăcut fetele mai scunde.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Sunt baiat deci logic, as prefera o fata ceva mai scunda decat mine *eu am 1.81-1.83 * -nu sunt sigur.

Succes!

| R0R0 a răspuns:

Inalt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deloc nu contează pentru mine.

| Morrígu a răspuns:

Îmi plac picioarele lungi.

| Eroare404 explică (pentru Morrígu):

Dar capul cum ai vrea sa fie? happy

| Morrígu a răspuns (pentru Eroare404):

La locul lui.

| cristintza94 a răspuns:

Sa fie cam de aceeasi inaltime cu mine

| MRLeo a răspuns:

...sau...