| loveiubire a întrebat:

Cum fac ca sa ma placa un baiat pe care eu îl iubesc dar el nu va rog dati mi sfaturi

Răspuns Câştigător
| differntlife a răspuns:

I-ai spus ca simti ceva pentru el ca sa stii ca el nu simte nimic? nu prea se poate face nimic intr-o astfel de situatie. daca el nu te place inseamna ca nu esti genul lui sau inca nu te-a cunoscut destul de bine.
daca chiar iti doresti sa faci ceva incearca sa ii spui ce simti, sa ii ajungi prietena si usor usor cine stie unde se va ajunge de acolo. bafta! :*

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Il spui sa iti ofere o sansa... daca aceepta atunci mergi cu el la un suc si spune-i ce simti pentru el happy poate se razgandeste si se indragosteste de tine.

| SkyPilot a răspuns:

Daca intr-adevar nu te place, nu ai cum. Esti sigura ca nu te place, sau doar crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste cu sila nu se poate, mai devreme sau mai tarziu tot va pleca acolo unde il cheama inima.
Dar de unde stii a nu te place daca nici macar nu stie?

| Chiru_Ionut_1979 a răspuns:

Sa sari pe el si o sa te placa!

| clickclicksnap a răspuns:

Nu faci nimic, treci mai departe... tu ai zis ca nu te iubeste, asadar ce rost are efortul? numai bine

| loveiubire explică:

Mss