| Deiutsa569 a întrebat:

Cum i-ati spus mamei ca vreti sa purtati sutien si la ce varsta?

Răspuns Câştigător
| AbaraiRenji a răspuns:

I-am zis pur si simplu, e mama doar ne ajuta cu chestiile astea, ne invata, nu e nici o rusine fata de MAMA. I-am zis acum recent, la 13 ani si ceva deoarece nu-s super dezvoltata. happy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pe la 14 ani i-am spus ca vreau sa port sutien si chiar ea mi a cumparat unul

| Mihaela1964 a răspuns:

La 14 ani.O poti intreba: crezi c-ar trebui sa port sutien? Cred ca-si va da seama ca ai nevoie de unul si ve-ti merge sa-l cumparati.

| Anirock a răspuns:

E normal pentru o fata sa poarte sutien. Daca ai sanii dezvoltati nu conteaza varsta