| Deiutsa569 a întrebat:

Pentru fete! De la ce varsta purtati sutien si cum i-ati spus mamei ca vreti unul?

3 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

15 ani, din cate imi amintesc, si nu i-am spus. pur si simplu m-am dus si mi-am cumparat, cand l-a vazut nu a spus nimic.

| onlyagirl a răspuns:

Pai..eu de la 13 ani si ceva, si nu i-am zis mamei ca vreau.m-am dus, mi-am cumparat, si l-am purtat.si cu restul am facut la fel.dar trebuie sa te gandesti daca ai nevoie.sincer,eu inteleg ca vrei sutien.am fost si eu micuta, stiu cum e sa le vezi pe fete cu sutien, si crezi ca au sanii foarte mari.cel mai bine e sa porti bustiera.winking am 18 ani si de cate ori pot sa renunt la sutien, o fac. fara bustiera, fara nimic.ma simt mai bine fara. oricum nu e cine stie ce sa porti sutien :*gandeste-te!

| Roxiuttzaaa a răspuns:

Nici nu imi amintesc. pe la 11-12 ani parca.
Am zis " ''Mami vreau sutien''
happy