| roro21 a întrebat:

Cum pot afla daca persoana iubita ma inseala?

Răspuns Câştigător
| Edward121 a răspuns:

Il/o saruti si o complimentezi si iti poti da seama dupa cum se comporta:0

9 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Daca il cunosti bine, sufletul tau va simti asta fara prea mari eforturi!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Un detectiv...Glumeam.Trebuie sa ai incredere, daca nu ai motive intemeiate.

| grab a răspuns:

Camera ascunsa, microfon ascuns, gps ascuns, trojans, keylogger. Atentie ca daca nu le hackeresti ca lumea s-ar putea sa ti-o furi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu i oferi ocazia sa banuiasca ce i in capul tau. Tot ce prinzi sms mail, etc verifica le. Se pot pune diverse softulete pe telefonul persoanei sau pe laptop care iti va trimite prin sms, mail toata conversatia. Succes.

| Vi003 a răspuns:

O persoana iubita n-ar trebui sa insele si daca o face, renunta la ea, ca nu te iubeste.

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Stiu ca nu e frumos sa te uiti in mesaje... dar asta ar fi cel mai sigur mod.

| CalinBerindean a răspuns:

Simplu o intrebi si ii spui sa se uite la tine in ochi.

| deeaDeeDeea a răspuns:

Pai...
1.ai putea sa pretinzi ca ti-ai uitat telefonul si s-o rogi sa ti-l imprumute si atunci poti umbla la mesaje, apeluri...chestii de genul acesta.
2.sau intr-o zi o poti urmarii sau poti pune pe cineva pe care ea/el nu cunoaste sa-l/s-o urmareasca

| anonim_4396 a răspuns (pentru deeaDeeDeea):

Bun raspuns.