| treipuncte a întrebat:

Cum pot sa ma apropii de o fata care ma intelegeam bine cu ea. Cica ea m-a salutat p strada si eu nu am salutato si s-a suparat straight face sad ce sa ii zic sad ca nu mai vrea sa vorbeasca cu mine acum sad cica p mess o salut si p strada nu straight face sad funda cui imi zice ce sa fac si sa functionezehee hee

3 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Spune-i si tu ca erai suparat sau te simteai rau si nu ai observat-o

| treipuncte explică:

Push2gl faza ca m-am uitat la ea...si i-am facut din mana...dar cred ca nu o observat.si so cam suparat.

| alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Era asa de frumoasa incat nu mai auzeai nimic doar te uitai la ea si numai la ea si nu ai mai observat ca te-a salutat. Flateaz-o, dupa o sa vb cu tine