| lorennnna a întrebat:

deci azi i-am am salutato pe prietena mea [cea mai buna] si nu mi-a raspuns. apoi iar ne-am intanlit pe strada si iar am salutat si nu mi-a rasp.si a 3a oara la fel...si acum cateva ore a venit la mine si m-a luat in brate si am respinso.oh go on. si ea s-a suparat sadsad. acum imi pare rau ca nu i-am zis de ce nu am acceptato.si vr un status sa vada ca imi pare rau si ca a fost doar o neitelegeresad. va rog.

4 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Eu cred ca mai bine v-ati intalni amandoua si ati lamuri aceasta neintelegere, sa discutati fata in fata si sa va spuneti una celeilalte ce va doare, e cel mai cinstit, bafta.

| FundaTeRog a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
http://www.lovesite.ro/......ezamagiri/

Sper ca ti-am fost de jautor, apropo imi pare rau pentru ce s-a intamplat.
Pa, funda? Ms♥

| Maryna_1397 a răspuns:

-Indiferenta ta rănește sufletele altora
-Imi pare rau pentru tot ce am facut. Te-am suparat, stiu… iarta-ma! Regret si sunt dispus sa ma schimb. Daca o sa ma ierti, promit ca nu vei regreta.

| CoolGirl98 a răspuns:

Imi pare foarte rau ca te-am respins azi cand ai venit la mine.eram suparata ca nu mi-ai raspuns.ca m-ai ignorat.sa stii ca tu esti cea mai buna prieten a mea si ca vreau sa fie totul ca inainte.