| treipuncte a întrebat:

FUNDA : Cum pot sa ma apropii de o fata care ma intelegeam bine cu ea. Cica ea m-a salutat p strada si eu nu am salutato si s-a suparat straight face sad ce sa ii zic sad ca nu mai vrea sa vorbeasca cu mine acum sad cica p mess o salut si p strada nu straight face sad funda cui imi zice ce sa fac si sa functionezehee hee

Răspuns Câştigător
| anka_1715 a răspuns:

Ignor-o! Sa stii ca distanta apropie oamenii adica daca ea va observa ca nu o mai bagi in seama, nu ii raspunzi la telefon...etc nu o saluti...va incepe sa se gandeasca cat mai des la tine iar daca incepi sa intri in conversatie cu alte fete va deveni geloasa. Dupa ceva timp poti sa incepi sa-i mai spui gen:buna ce mai faci? si cam asa functioaneaza happy

2 răspunsuri:
| PeStraziGoale a răspuns:

AI facut clasele 1-5?

| ledzeppelin a răspuns:

Ce porcarie.Are cumva 2 ani? Spune'i clar ca nu ai chef sa ii faci jocul.