| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa ma impac cu o prietena? ne-am certat si nu jtiw cum sa`mi cer scuze... Dau funda! Am nevoie de raspuns azi!

Răspuns Câştigător
| D3edii a răspuns:

Ii spui ca regreti foarte mult.si ca ai dori sa-ti ceri scz.Pentru ca e e foarte importanta in viata ta.
happy
sper ca te-am ajutat!happy
Fundita?:devil

2 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Inveti limba romana mai intai, apoi ii expici ce simti pentru ea si ca iti pare rau pentru toate cele intamplate.

| тøхх a răspuns:

happy. Mda. Daca tot ce-mi spune-i erau luate de aici nu cred ca mai are nici un ROST! happy.Pt. ca trebuia sa. zici din inima ta.Cel putin asta-i parrerea mea. :d Crede-ma ca nu putem fi din nou prietene. big grin Incearca sa intelegi. happy Cel putin. Daca am fi din nou eu cu L m-as certa si nu vreau.