| iulya_8700 a întrebat:

Cum pot sa reusesc si eu sa ii castig increderea prietenului meu? Suntem impreuna de 7 luni si nu are incredere in mine deloc, nu stiu ce sa fac si cum sa fac, va rog ajutati-ma.

5 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

E o tampenie! pe bune vrb pi daca tu vezi ca nu are deloc incredere in tine la ce mai stai langa el? din masochism? ca eu stiu ca atunci cand cineva nu are incredere apar mai mereu certuri, eu una nu mi-as pierde timpul cu un specimen ca asta! da te-ai gandit vreodata si la tine?

| Diaste a răspuns:

Increderea este un lucru care se castiga zi de zi. De accea ar trebui sa ii arati zilnic cat este de important pentru tine si de asemenea sa nu il dezamagasti. Trebuie sa ii arati ca poate conta pe tine si la bine si la greu, sa ii asculti problemele si sa existe comunicare intre voi. Cam asta ar fi de facuthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca in astea 7 luni s-a intimplat sa-i inseli increderea urit de tot.Cred ca ai fost si cu altcineva din cauza timpului scurs si "inca"neincrederea lui.

| TinkerBell_3614 a răspuns:

Stii,pe cit o sa vrei mai tare sa'i arati ca tii la el,cu atit el o sa te indeparteze,nu exagera la declaratzii si vorbe deschise,cu timpul,o da'si dea seama singur, daca desigur tine la tine, la mine aceeashi problema era dar acum s-a rezolvathappy

| ioanadeea a răspuns:

Buna! Te-ai gandit macar o secunda ca prietenul tau poate te insela si de aceea el nu are incredere in tine deoarece se stie pe el?