| fanta24 a întrebat:

Eu si prietenul meu suntem impreuna de doua luni, dar el nu are incredera in mine, ce sa fac ca sa ii castig increderea?

5 răspunsuri:
| Legend123 a răspuns:

Du-te la el dati pantalonii jos incingeti o partida fierbinte de sex sa vezi ce incredere are in tine

| fanta24 explică (pentru Legend123):

Si daca am fusta, ce fac? happy

| IceCrEaMGiRl a răspuns:

Sincer,e cam complicat de explicat.Tu cum crezi ca ii poti castiga increderea? thinking

| sweetcassie a răspuns:

Nu are incredere in tine desi sunteti impreuna de 2 luni de zile? Ai gresit tu cu ceva, l-ai inselat? Ca nu vad alt motiv pentru care nu ar avea incredere in tine...doar daca nu te iubeste...

| Mariia17 a răspuns:

Poi, eventual demonstreazai ca tii la el si ca nu are nici un motiv sa nu aiba incredere in tine... arata-i ca iti pasa si ca vrei sa fii cu adv cu el.