| euglena04 a întrebat:

Cum să alegi cadoul perfect de 8 martie?

7 răspunsuri:
| CleanHeart a răspuns:

Flori, haine, parfum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu :nu il alegi și gata.

| 199onur7 a răspuns:

Nu stiu nu sărbătoresc asa ceva nu am sărbători niciodată asa ceva.

| FilipSorin a răspuns:

Pai vezi ce ii place persoanei respective si ii cumperi ce ii place

| rxbiesx a răspuns:

Nu poți da greș cu un buchet de flori frate

| abc_nelu a răspuns:

Salut!

Nu exista cadou perfect, insa incearca sa iei ceva ce crezi ca i-ar placea. Cunosti persoana, deci nu ar trebui sa fie foarte complicat. Stii daca e o persoana care ii place sa citeasca, sa se aranjeze, sa se distreze, este extrovertita, mai retrasa. Florile nu dau gres niciodata. O invitatie in oras, ptreceti timp impreuna.

| OaNaOa a răspuns:

Buna!

Iti spun ce mi-ar placea mie. Sa fie atent la cum sunt eu, astfel incat sa gaseasca ceva ce se potriveste cu personalitatea mea. Mie mi-ar placea o cina in oras, nimic fancy, doar relaxare. Poate la un film impreuna, activitati care sa ne faca sa ne simtim bine. O bratara, un lantisor daca e persoana care poarta asa ceva. Un buchet de flori ar merge, acum depinde doar de imaginatia ta. Sincer suntem diferite si nu ne plac aceleasi chestii, asa ca tu o stii si poti selecta din ideile mentionate aici in raspunsuri.