| dolores_4478 a întrebat:

Care crezi ca este cadoul perfect de 8 Martie?

8 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Un buchet de flori. Cu un asemenea cadou niciodata nu dai greswinking

| ionela22 a răspuns:

Depinde de persoana de ce preferinte are dar cel mai frumos cadou este cel dat din inima nu cantitatea, gestul conteaza.E perfect si niste flori trandafiri rosii pentru ca simbolizeaza dragostea o bluza depinde de preferinte si un parfum

| Ella_4255 a răspuns:

O felicitare frumoasa si un buchet de trandafiri / un parfum

| RrreeallTtiiMee a răspuns:

Pai de 8 Martie:O Felicitare,Buchet de flori,Martisor(dar nu prea merge),ciocolata, parfum, Dar nu uita cuvintele magice:Te Iubesc!

Bafta!

| lavinik a răspuns:

Pai un cadou cat de mic dar totusi sa fie din inimawinking

| Iubareatzaa2011 a răspuns:

Depinde pentru mama, bunica, matusa etc... un buchet de florii(floriile semnifiicand :venirea primaverii, dragostea care o porti...); poti sa vorbesti cu d-na diriginta/invatatoare sa te ajute sa faci o scrisoare in care sa asternii niste versuri apoi sa o dai dirigintei/invatatoarei sa o puna la posta; poti sa le mai dai si o bucata din vestimetatia de primavara sau un accesoriu sau pur si simplu sa le daruesti un simplu''TE IUBESC'' insotit de o cutie de ciocolata (cea mai potrivita fiind milka in forma de inima).
Pt o profesoara/diriginta/invatatoare un set de argint; un ghiveci de florii; un set de parfumurii valoros sau o brosa speciala.
Sper ca ti-am fost de folos.
Funda?

| alexcristi a răspuns:

O floare.

| draguta_5303 a răspuns:

Depinde pentru cine este.dar cadoul perfect ar fi un trandafir rosu