| TheoP a întrebat:

Care ar fi cadoul perfect de 8 Martie pentru o mama?

Răspuns Câştigător
| PerfectSmilexD a răspuns:

Iubirea ta si sa-i spui ca o iubesti! puppy dog eyes

| TheoP explică (pentru PerfectSmilexD):

Vreau sa-ti dau funda dar nu merge crying

| PerfectSmilexD a răspuns (pentru TheoP):

Nu-i nimic.:*

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În mare vogă este eșarfa, broșa, brățara, etc.
Tu decizi!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O floare şi un pupic dulce.
Te pup!

| Andrei4Lol a răspuns:

Ceva facut de tine..chiar daca nu prea te pricei ea o sa aprecieze mai mult decat ori ce iai cumpara. vede ca iti dai silinta si ca iti pasa

| Andreeeeeaxd a răspuns:

Cadoul perfect pentru o mama este fiul/fiica. Ea merita sa fie fericita si iubita de catre familie. Acesta este cadoul perfect, dragostea nu se cumpara cu bani happy

| helenwolf a răspuns:

O floare sau un buchet de flori si ceva facut de tine, (chiar daca nu este cel mai reusit lucru) si sa contina cateva cuvinte frumoase pentru mama ta. De obicei, asta le induioseaza cel mai mult. happy

| Ice_Eci_1997 a răspuns:

Ceva facut de tine, un origami in forma de inima...le poti gasi pe origami-club

| MiraBella252 a răspuns:

Un buchetel de flori, o felicitare sau ceva facut de tine happy.

| delyaaaaaa a răspuns:

Ceva facut de tinewinking si sa-i spui ca o iubesti

| Madda16x a răspuns:

Fa-i cadou. nu cumparat de la magazin de tine,. si spune-i ca o iubesti >; dd<

| dianadiddy24 a răspuns:

Ceva facut de tine, un aranjament, o felicitare cu urari.

| JerryCo a răspuns:

Cred ca cel mai frumos cadou de 8 Martie pentru mama ta, esti tu!
Ii poti cumpara un buchet de flori sau un chiveci..si o felicitare facuta de tine.